Služby

Vyšívanie

vysivanie

vysivanie1

Strojová výšivka je vysoko kvalitný spôsob prezentácie loga alebo motívu na textilnom podklade. Maximálny rozmer výšivky je 30x25 cm, pri ktorom môže byť použitých až 15 stálofarebných vyšívacích nití. Výsledná cena výšivky je odvodená od počtu stehov (vyšitá plocha) a komplikovanosti založenia vyšívaného materiálu do stroja.

Strojové vyšívanie realizujeme na najmodernejších japonských vyšívacích automatoch značky TAJIMA.

Výšivky dokážeme umiestniť na všetky typy a druhy textílií, ako sú tričká, polokošele, mikiny, bundy, čiapky, šiltovky, froté, montérky, atď.

Kapacitou a kvalitou vyšívania dokážeme uspokojiť aj najnáročnejších klientov. Naše výrobky môžete vidieť okrem Slovenska aj v Rakúsku, Českej republike, Maďarsku.
Máme vlastné dizajnové štúdio, ktoré venuje osobitnú pozornosť príprave výšivky vysivka 3da tvorbe dizajnov, nakoľko táto časť produkcie patrí k najdôležitejším, aby výsledok bol vysoko kvalitný a oku lahodivý.

Špeciálnym produktom sú nášivky, ktoré sú vhodným doplnkom pracovných odevov, športových dresov a uniforiem a hlavne sa dajú predobjednať a v prípade potreby už len prišiť na odevy a objednaním väčšieho množstva sa takto dajú ušetriť financie.

Najvyššia trieda výšivky je 3D výšivka, ktorú tiež realizujeme, čo je dôkazom toho, že máme perfektne zvládnutú výrobu vyšívania.

Potlač

potlac1

Vpotlac2 oblasti potlače ponúkame potlač najrôznejších materiálov a výrobkov. Používame vysokokvalitné zahraničné farby plastizol, riedidlové, sublimačné, vodové, termofarby, UV farby ... Dokážeme potlačiť tým pádom aj komplikované tlače a samozrejme jednoduché logá. Veľmi zaujímavým spôsobom ako preniesť reklamu vo vysokej kvalite je uterák alebo osuška a konkrétne vieme robiť tlač do špeciálne natkanej polyesterovej bordúry v spodnej časti froté, ktoré máme v ponuke textílií.